Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

Kuruluş amacımız Çin, Dubai, Amerika, Rusya, Türkiye, Türkmenistan gibi ticarette ön plana çıkan ülkelerde bulunan ağlarımız üzerinden ithalat ve ihracatı güçlendirerek, büyümeyi hedeflemektir.
İnternet’in açık, küresel bağlantılı, güvenli ve güvenilir olması hedeflerimizle örtüşmektedir. Bu hedefleri paylaşan herkesle işbirliği yapıyoruz. Mutlu müşteri, çalışan ve ortaklarıyla değer yaratarak birlikte büyüyen, firmalar arasındayız. 50 yılı aşkın uzmanlığı ithalat ve ihracat ile ilgili ne konuştuğumuzu çok iyi biliyoruz. Ancak, bu bizim tutkuyla bağlı olduğumuz tek alan değildir. Tüm sektörlerimizde iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek amacı ve gayretindeyiz

 

 

Vizyonumuz

Daima başarı hedefleri olan, sistematik gelişim yapısıyla tanımlandığı ve disiplinleri olan, sınırlarını zaman içindeki kattıkları ve katacakları ile genişleten, yurt içi ve yurt dışında bağlantılı olduğu yatırım danışmanları ile büyümeyi hedef haline getirmiş bir grup firmasıyız. Değerlerine bağlı bir anlayışla, birlikte gelecekte oluşturacağımız ve dahil olduğu sektörleri daha da geliştirip ve yeni sektörleride bünyesine katarak ülkemiz için öncü ve dünyada rekabetçi firma olmayı hedefliyoruz.